היתרונות בלקיחת שיעורי גיטרה באינטרנט

שיעורי גיטרה באינטרנט הם דרך מצוינת לנצל את הזמן הפנוי שלך כדי ללמוד איך לנגן את המוזיקה שאתה אוהב בגיטרה. אתה יכול להתכונן להופעה, אודישן או מחזה קרובים. תלמדו לאלתר או לג׳מג׳ם.

אבל אתם בטח שואלים האם האיכות של שיעורי הגיטרה באינטרנט יהיו פחות טובים מאשר שיעורים אישיים. במובנים רבים, שיעורי גיטרה מקוונים יעילים באותה מידה כמו שיעורים אישיים. והם יכולים להיות מועילים אפילו יותר אם עושים זאת כמו שצריך.

קחו את שיעורי הגיטרה באינטרנט בנוחות של הבית

שיעורי גיטרה דיגיטלים נותנים לכם הזדמנות ללמוד מוזיקה ולשפר את כישורי הגיטרה מבלי שתצטרכו לצאת מהנוחות של הבית.

זה גם חוסך לכם את הזמן והכסף הדרושים כדי לנסוע לשיעור הגיטרה וממנו. זה יתרון שרבים מהסטודנטים שלנו סיפרו לנו עליו מאז שהתחלנו את הקורס הדיגיטלי שלנו. הם פשוט אוהבים את הנוחות (וקשה לי שלא להסכים איתם).

זה פשוט ייתן לכם יותר זמן להתמקד בתרגול שלכם. יהיה לכם גם יותר זמן לעשות דברים אחרים! למידה מהבית היא מאוד נוחה, אבל האם זה באמת יכול לתת את אותה חוויה איכותית כמו ללכת לפגוש את המורה לגיטרה באופן אישי?

יש להודות, למידה מהבית עשויה להיעדר מרכיב חשוב שנסיעה לבית ספר למוזיקה או שיעורי הגיטרה לא יכולה לספק … סביבה נטולת הסחות דעת.

סביבת למידה ממוקדת לכל פעילות היא חיונית להצלחה. זו הסיבה שאנחנו הולכים לחדר הכושר כדי להתאמן, או לספרייה כדי לקרוא.

בטח, אנחנו יכולים להתאמן ולקרוא בבית, אבל חדר הכושר והספרייה מספקים סביבה ממוקדת שעוזרת לנו להצליח יותר בפעילויות אלו.

אבל אין סיבה לדאגה, קל ליצור סביבה דומה ללימוד גיטרה בבית! פשוט צריך לדעת להגדיר את זה, ואנחנו בטוחים שאתה יכול, וככה באמת תקבלו את כל היתרונות של שיעורים אישיים ועוד.

אתם רק צריכים לוודא שהמרחב שלכם טוב ללמידה.

קודם כל והכי חשוב זה לבחור אזור למידה. זה יכול להיות בכל מקום בבית: משרד שלם או חדר עבודה אם יש לכם את החדר הנוסף, או אפילו רק פינה בחדר השינה שלכם.

כל מה שחשוב הוא שהחלל נקי, נטול הסחות דעת ויש בו כל מה שאתם צריכים עבור השיעורים שלכם. זה אומר שיש בו את הציוד שלכם – כמו המקלדת או הגיטרה, המוזיקה שלכם והמחשב הנייד, הסמארטפון או הטאבלט שבו תשתמש לשיעורים. פריטים אלה צריכים להיות גם נגישים בקלות.

על ידי מתן סביבה ממוקדת לשיעורי הגיטרה המקוונים, תוכלו לתת את מלוא תשומת הלב למוזיקה שאתם לומדים ולמורה שמלמד אתכם דרך המחשב.

למדו את הגיטרה באותה סביבה שבה אתם מתאמנים

מחקרים הראו שלמידת מידע באותו מקום שבו אתם מיישמים אותו מגדילה את היכולת לשמור על המידע הזה. כאשר אתם לוקחים שיעורים באותו מקום שאתם מתאמנים, זה מקל על היכולת של המוח שלכם לזכור את המידע שנדון בשיעור.

(אבל כמובן שתרצו גם ללמוד איך לגשת למידע על מקומות חדשים אם אתם רוצים להופיע. נסו את הקורס שלנו ללימוד מוזיקה אם אתם רוצים לדעת איך לעשות את זה.) כאשר יצרתם מרחב ייעודי לשיעורי גיטרה באינטרנט, אז יצרתם גם מרחב לתרגול שלכם בין השיעורים.

ככה תקבלו את היתרונות של חווית למידה ממוקדת, ומקום ללא הסחות דעת לתרגל את מה שלמדתם בשיעור.

עבודה עם כלים נכונים

אם אתם כן לוקחים שיעורים עם מורה שנמצא רחוק, חשוב גם שתוכלו לראות ולשמוע אותו בבירור. ו(אולי יותר חשוב) שהמורה לגיטרה שלכם יוכל לראות ולשמוע אתכם בבירור.

למרבה המזל, בימים אלה בשנת 2022, רוב החיבורים לאינטרנט מהירים מספיק, ומרבית מצלמות המחשב או הטלפון והמיקרופונים טובים מספיק כדי לעשות זאת.

אבל אם אתם באמת רוצים להיות בטוחים ששומעים אתכם ורואים אתכם בבירור בשיעורי הגיטרה הדיגיטלים, אנו ממליצים:

  • מכשיר אלקטרוני עם מסך גדול
  • מיקרופון USB, מגבר או ממשק שמע
  • זוג אוזניות
  • חיבור אינטרנט חזק

אנו ממליצים להשתמש במחשב נייד, שולחני או כל מכשיר אלקטרוני עם מסך גדול. כי זה מבטיח שאתם מסוגלים לראות כמה שיותר מהשיעור, ושהמורה יכול לראות אתכם גם כן!

לפעמים תצטרכו למקם את המכשיר רחוק יותר כדי שהמורה יוכל לקבל מבט רחב יותר. אם יש לכם מסך קטן במרחק, ייתכן שהוא קטן מכדי שיהיה אפשר לראות.

זה חשוב ביותר כי אז המורה לגיטרה יכול להעריך את היציבה שלכם ולתת לכם משוב בעל ערך. וגם אתם תוכלו לראות את זה בבירור.

אפשר להשתמש גם במסך קטן יותר (כמו סמארטפון, למשל). רק הקפידו לחבר אותו לחצובה מסוג כלשהו. לאחר מכן, תוכלו להתאים את גובה המצלמה למיקום אופטימלי. אפשר גם להזיז את המצלמה אחורה כדי שהמורה לגיטרה יוכל לראות אתכם היטב.

למרות שאולי אתם לא רואים טוב עם מסך קטן, המצב הזה עדיין יכול לעבוד. אנחנו יודעים שאתם רוצים לראות טוב, אבל באמת הכי חשוב שהמורה שלכם יוכל לראות אתכם.

טיפ למקצוענים: כדי לייעל באמת את הגדרת הגיטרה, נסו להגדיר שתי מצלמות. השתמשו במכשיר הגדול יותר כדי לראות את המדריך שלכם פנים מול פנים, ובמכשיר נוסף וקטן יותר עם חצובה כדי להתמקד בידיים שלכם. או התמקדו בכל מה שהמורה שלכם צריך לראות כרגע.

רק הקפידו להשתיק את המכשיר הקטן, אחרת הרעש שיצא יהיה מחריש אוזניים (כן כן, גם זה מניסיון אישי לצערי)

להתחמם על הגיטרה לפני השיעור באינטרנט

כשאתם לוקחים שיעורי גיטרה באופן אישי, לעתים קרובות אתם לא מצליחים להתחמם כמו שצריך מראש מכיוון שאתם עסוקים מדי בנסיעות. או שאולי אתם לא יכולים להתחמם כי יש עוד תלמיד עם המורה ואתם לא רוצים להפריע להם.

אם אתם לא מחוממים, זה יכול להיות קצת קשה להיכנס לתנופה של לנגן את מה שאתם מתאמנים כל השבוע. או שאתם עלולים לבזבז זמן בשיעורים שלכם בחימום במקום ללמוד דברים חדשים. זה אפילו יכול להיות קצת מאיים או לא נוח כי אולי אתם לא מרגישים כזה טוב.

עם שיעור גיטרה ביתי דיגיטלי, אתם יכולים להתחמם ולהתכונן בעצמכם לפני תחילת השיעור. ואז פשוט תהיו מוכנים לקפוץ לנגן מיד בתחילת השיעור. ויהיה לכם יותר זמן לעבוד על השירים עם המורה לגיטרה במהלך השיעור במקום להתחמם.

המורה לגיטרה יתבונן בכם בסביבת התרגול שלכם

עם שיעורי גיטרה אישיים, סביר להניח שהמורה לגיטרה לעולם לא יראה אתכם בבית הטבעי, כביכול. הם לא יוכלו להציע עצות ספציפיות שיעזרו לכם לקיים מפגשי תרגול טובים יותר בבית.

בשיעור גיטרה מקוון, לעומת זאת, למורה שלכם יש את ההזדמנות הייחודית להתבונן בכם במרחב התרגול שלכם. אם מצאתם מורה שהייתם רוצים ללמוד איתו גיטרה באינטרנט, אני מקווה שמצאתם גם מורה שאכפת לו לתת לכם חווית שיעור מדהימה.

מורה מעולה לגיטרה לא ייתן לשום דבר למנוע ממנו לעזור לכם להפיק את המרב מהזמן שלכם ביחד. וגם, הזמן שלך בנפרד (כלומר, בין השיעורים)!

אם המורה לגיטרה הוא בקיא ומקצועי, הם בטוח יציעו את המשוב שלהם כיצד תוכל לקבל את חווית הלמידה הטובה ביותר. בכל הדרכים.

זה כולל עזרה לך לייעל את הגדרת השיעור שלכם. הם יכולים להמליץ ​​לך על זווית המצלמה והמיקום הטובים ביותר עבורכם, אם אתם לא מקבלים את זה מושלם בפעם הראשונה. הם יישארו אתכם עד שתמצאו את ההגדרה המתאימה בשטח שעומד לרשותכם.

אז אחרי שסקרנו את ההיתרונות של שיעורי גיטרה באונליין, הנה כמה יתרונות שיעזרו לכם להתחיל לנגן בגיטרה ולעשות את הצעדים הראשונים שלכם.

Picture of עידן חיים
עידן חיים

נעים מאוד, בן 35 מראשון לציון מוזיקאי מגיל 16, ומגיל 18 על במות בתור סולן של להקת חתונות והיום אני בעלים של להקת אירועים מהגדולות בישראל. חי ונושם גיטרה ומעביר קורס הדיגיטלי ללימוד גיטרה אונליין.

ניווט מהיר בכתבה
כתבות נוספות

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות