איך להרשים בחורה בדייט? טיפים חשובים!

איך להרשים בחורה בדייט

שאלתם את עצמכם מה אתם צריכים לעשות כדי להרשים בחורה בדייט? למען האמת יש לכם המון מה לעשות כדי להביא את עצמכם למקום הרצוי. הכנו לכם רשימה של דרכים שבאמצעותן תוכלו להרשים את הבחורה שאיתה אתם נפגשים. האחריות על כתפיו של הגבר תהיה גדולה יותר בהשוואה לאחריות על כתפיה של האישה. תהיו בטוחים כי ברגע שתרשימו את האישה, אין סיבה שהדייט כולו לא יתקדם בדיוק למקום הרצוי. תוכלו לדעת כי אחרי הדייט ככל הנראה כמעט בוודאות יגיע גם הדייט השני.

תיקח אותה למקום שונה מדייטים אחרים

כל פעם גברים לוקחים את הנשים בדיוק לאותם המקומות. מה שהופך את הדייטים להיות כאלה שנראים ומרגישים כל הזמן בדיוק אותו הדבר. מה שאתם צריכים לעשות זה לנסות להיות קצת מקוריים, כאלה שחושבים קצת אחרת. אם לא תחשבו בצורה שונה, שום דבר לא יבדיל בין הדייט שלכם לבין דייטים אחרים. חשבת לעצמך איך להרשים בחורה בדייט ראשון? תוכל לקחת אותה למקום שאף אחד לא לקח אותה אליו. מקום שרק אתה יכול לחשוב עליו בהתאם לכל מיני פרמטרים שונים.

תנגן עבורה על גיטרה בהזדמנויות שונות

אין דבר יותר רומנטי מאשר גברים שמנגנים על גיטרה עבור בת הזוג שלהם. אך מה תעשה אם אינך יודע לנגן על גיטרה? מהיום אפשר ללמוד בקלות לנגן על גיטרה כדי להרשים את בת הזוג. גם מי שלא יודע לנגן בכלל ימצא את עצמו מצליח לנגן מנגינות שונות עם גיטרה בהתאמה אישית. האישה תראה כי אתה חשוב על דרכים מיוחדות להפתיע אותה בכל פעם מחדש. כל מה שיהיה עליך לעשות זה לרכוש קורס דיגיטלי שמסביר לנגן בגיטרה + תוכנית הדרכה מפורטת.

תדבר על דברים מעבר לדברים הבנאליים

כל דייט מזמן איתו שיחות חדשות, כאלה שכמותן לא היו לפני כן. מה שאנו מציעים לכם לעשות זה לנסות לדבר על דברים מעניינים ומרתקים. כאלה שאחרים לא חשבו עליהם, כי זה מה שתופס לבחורה את האוזן. אם כל הגברים ידברו בדיוק על אותם הדברים, מה ההבדל בין דייט אחד לדייט אחר? יהיה עליך לנסות לעשות הכל כדי להרשים את הבחורה גם בשיחה. תראה לה כי אתה קצת שונה מכל הגברים שאיתם יצא לה לפגוש עד היום. חובת ההוכחה היא עליך, תשתדל לעמוד בה כמו שצריך.

אל תמהר – תהיה קשוב לצרכים שלה

כל אישה היא עולם שלם בפני עצמה, מה שאומר שלכל אחת יש סטנדרטים אחרים. אנו מציעים לך להיות קשוב לצרכים שלה, גם אם זה נראה לך שונה מהסטנדרט שלך. בסוף עם הזמן הפערים מצטמצמים והופכים להיות לא מורגשים בכלל. רק בהתחלה חשוב להיות זהירים כדי לא להגיע למצב שבו ישנה חוסר נעימות. אם תראה לה כי אתה עסוק בלהכיר אותה זה בוודאי יביא לך יתרונות רבים על פני הגברים האחרים שאיתם היא נפגשה.

תהיה אתה – אל תנסה להיות מישהו אחר

לשאלה איך להרשים בחורה בדייט? יכולות להיות כל מיני תשובות שונות. מה שבטוח זה שלאורך כל הדרך אתה צריך להיות אתה, אל תנסה להיות מישהו אחר. לצערנו יש המון גברים שעוטים על עצמם מסכות כדי להרשים את הבחורה בדייט הראשון. זה אולי יעבוד טוב בדייט הראשון, אך מה יקרה ביום שלאחר מכן? ככל הנראה כל העבודה הקשה תעלם כלא הייתה. מה שאתה צריך לעשות זה להרשים את בת הזוג באופי שלך. כך היא תעריך אותך יותר, ותדע בדיוק מי אתה לטוב ולרע.

Picture of עידן חיים
עידן חיים

נעים מאוד, בן 35 מראשון לציון מוזיקאי מגיל 16, ומגיל 18 על במות בתור סולן של להקת חתונות והיום אני בעלים של להקת אירועים מהגדולות בישראל. חי ונושם גיטרה ומעביר קורס הדיגיטלי ללימוד גיטרה אונליין.

ניווט מהיר בכתבה
כתבות נוספות

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות